Dzisiaj jest: środa 23.01.2019 | Imieniny:

Orędzie dusz czyśćcowych

autor: świadectwo

  Kierując się dobrem wspólnoty Kościoła, Pan Bóg obdarza ludzi różnymi darami i charyzmatami. Jednym z nadzwyczajnych darów jest charyzmat otrzymywania oraz przekazywania orędzi od Jezusa Miłosiernego, Matki Bożej lub dusz czyśćcowych. W Polsce żyje osoba obdarzona takim charyzmatem, która zachowuje całkowitą anonimowość, a posługuje się imieniem Anna. W ciężkich przeżyciach wojennych (zesłanie na Syberię) oraz powojennych zapragnęła służyć Polsce i ofiarowała się za nią Bogu. Bóg przyjął tę ofiarę w sposób szczególny: zaczął wskazywać jej podczas modlitwy swoją drogę ku Niemu dostępną „szaremu człowiekowi”. Ta droga to: odpowiedź na miłość Boga do człowieka, zawierzenie, prostota, dobroć dla bliźniego. Z czasem zmarli z rodziny Anny i jej przyjaciół otrzymali łaskę mówienia do niej. Opowiadają jej więc o okolicznościach swej śmierci, spotkaniu ze Zbawicielem, o drodze do nieba przez oczyszczenie. Orędzia Anny są w szczególności skierowane do narodu polskiego.

              Relacje Anny ze spotkań z Panem zostały spisane i wydane w książkach: Pozwólcie ogarnąć się miłości oraz Boże wychowanie, a relacje zmarłych w publikacji Świadkowie Miłosierdzia Bożego. Zgoda władz kościelnych na publikację tych tekstów świadczy o tym, że nie zawierają one niczego, co sprzeciwiałoby się zasadom wiary i moralności chrześcijańskiej. Natomiast o ich nadprzyrodzonym charakterze Kościół jeszcze się oficjalnie nie wypowiedział. Rozpoczynamy publikację świadectw dusz czyśćcowych, które spisała Anna.  

Zamów w sklepie

sklep.milujciesie.org.pl

Zamów prenumeratę

Jeśli jesteś zainteresowany pranumeratą papierową kliknij tutaj

poprzedni   |   następny wróć

Posłuchaj o nas w Twoim lokalnym radiu:


Copyright © Wydawnictwo Agape Sp. z o.o. ul. Panny Marii 4, 60-962 Poznań, tel./ fax: 61/ 852 32 82 | tel. 61/ 647 26 86