Dzisiaj jest: wtorek 22.10.2019 | Imieniny:

Seksualny dżihad

2015-10-01

Na konferencji naukowej „Badania porównawcze nad językiem i kulturą - tradycja i innowacja”, UAM, Poznań 2015, został wygłoszony referat pt. „Wysiłek, AIDS i ciąża” na temat ogłupiania i seksualnego wykorzystywania kobiet przez dżihadystów. Dzięki uprzejmości Autora zamieszczamy slajdy z referatu na naszej stronie.

Streszczenie referatu i slady są dostępne tutaj: Wysiłek, AIDS i ciąża. Kultura islamistów przytłoczona na drodze Allaha.

 

Warto też obejrzeć wywiad w telewizji z muzułmańską dziewczyną Rowan, która padła ofiarą seksualnej przemocy. Ojciec sprzedał jej ciało mudżahedinom w Syrii tłumacząc to jako Dżihad an-Nikah - „seksualny dżihad”.

https://www.youtube.com/watch?v=ixrlIWa09dE

Szesnastoletnia Rowan Kaddah opowiada o gwałtach dokonywanych na niej przez 50-letnich mudżahedinów i ich towarzyszy: „Mój ojciec nie zwracał uwagi na mój krzyk i nawet nie kiwnął palcem, aby mi pomóc. Kiedy zapytałam, dlaczego nie ratował mnie, wytłumaczył mi, że na tym polega dżihad: im więcej mudżahedinów odbędzie ze mną stosunki seksualne, tym większa liczba dobrych uczynków zostanie mi policzona, a moje grzechy zostaną umniejszone. W dodatku, jeśli umrę podczas takiego aktu seksualnego, natychmiast pójdę do raju jako męczennica”.

Przez kilka tygodni ciało Rowan było poniewierane. Za każdym razem po gwałcie traciła przytomność. Pewnego razu błagając o litość gwałciciela, usłyszała w odpowiedzi: „Twój ojciec nie miał dla ciebie litości, dlaczego ja miałbym się ulitować nad tobą?”.

Na szczęście Rowan została uratowana przez wojska syryjskie... Ile kobiet i dziewcząt nie zostało uratowanych?

Posłuchaj o nas w Twoim lokalnym radiu:


Copyright © Wydawnictwo Agape Sp. z o.o. ul. Panny Marii 4, 60-962 Poznań, tel./ fax: 61/ 852 32 82 | tel. 61/ 647 26 86