Dzisiaj jest: niedziela 18.08.2019 | Imieniny:

Módlmy się o ewangelizację Chin: "Miłujcie się!" po chińsku!

2012-09-24

autor: redakcja

Gdyby ktoś chciał poczytać "Miłujcie się!" po chińsku, może sobie zamówić... również w e-prenumeracie!

Z ogromną radością dzielimy się z Wami wiadomością, że pierwszy numer „Miłujcie się!” w języku chińskim (w wersji pisowni tradycyjnej 繁體中文 stosowanej w Hong Kongu, na Taiwanie oraz w Makao) już jest dostępny w e-prenumeracie! Można go zamówić również w wersji wydrukowanej w naszej redakcji lub za pomocą formularza prenumeraty. Informujcie o nim wszystkich, kto móglby być zainteresowany!

 

Poza tym, została uruchomiona strona internetowa „Miłujcie się!” w języku chińskim (w dwóch wersjach: 简体中文  dla Chin oraz 繁體中文 dla Hong Kongu). Pragniemy w najbliższym czasie wydrukować pierwszy numer w języku chińskim w pisowni uproszczonej, stosowanej w Chinach kontynentalnych. Jesteśmy przekonani, że wolą Boga jest zbawienie każdego człowieka, i chcemy dotrzeć z Dobrą Nowiną również do Chin. Bez Waszego wsparcia, przede wszystkim modlitewnego, nasze działania nie odniosą skutku.

Prosimy więc o modlitwę w intencji naszych tłumaczy, szybkiego dokończenia prac tłumaczeniowych, przygotowania i wydruku kolejnych numerów Bi Ci Xiang Ai (彼此相愛), a także jego dystrybucji. Prośmy Boga za czytelników, by Duch Święty przemieniał ich serca i prowadził z ciemności bałwochwalstwa do światła Jezusa Chrystusa.

 

Spis treści:

 

poprzedni   |   następny wróć

Posłuchaj o nas w Twoim lokalnym radiu:


Copyright © Wydawnictwo Agape Sp. z o.o. ul. Panny Marii 4, 60-962 Poznań, tel./ fax: 61/ 852 32 82 | tel. 61/ 647 26 86