Dzisiaj jest: wtorek 20.08.2019 | Imieniny:

RCSM poleca nową płytę "Piękny dom"

2014-05-15

Piękny Dom to tytuł zeszłorocznych rekolekcji adwentowych dla małżeństw, znanych też pod nazwą Remont Małżeński, które odbywają się w Opolu od 2009 roku.

Piękny Dom to kluczowe hasło Remontu Małżeńskiego 2013. Temat został przedstawiony przez ks. Eugeniusza Plocha w trzech konferencjach: Ja i mój Dom (I); Dom i moi najbliżsi (II); Dom na skale (III) oraz świadectwach Piotra i Marysi. Rekolekcje są próbą odpowiedzi na pytania typu: Gdzie jest mój dom? Gdzie jest moje serce? Jak na nowo zaprosić małżonka do tego, aby spróbować jeszcze raz rozkochać się w sobie? Co wtedy, kiedy dzieci nie bardzo chcą już rozmawiać z rodzicami i uciekają w swój własny świat? Co zrobić, aby małżeństwo, rodzina, były naprawdę pięknym domem? Co z tym Panem Bogiem w naszym domu?

Ks. Eugeniusz Ploch: inicjator Remontu Małżeńskiego, duszpasterz akademicki DA Resurrexit w Opolu, koordynator Odnowy w Duchu Świętym w diecezji opolskiej, członek Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji przy KEP; były ojciec duchowny w WSD w Opolu.

 

 

W okresie od 1 do 5 maja 2014 zamówienia prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy: http://sklep.milujciesie.org.pl/kontakt,27

poprzedni wróć

Posłuchaj o nas w Twoim lokalnym radiu:


Copyright © Wydawnictwo Agape Sp. z o.o. ul. Panny Marii 4, 60-962 Poznań, tel./ fax: 61/ 852 32 82 | tel. 61/ 647 26 86