Dzisiaj jest: wtorek 22.10.2019 | Imieniny:

Czy chciałbyś być szczęśliwy w swoim trudnym małżeństwie?

2013-11-12

Zapraszamy małżonków sakramentalnych do Ruchu Wiernych Serc:

 
- wszystkich przeżywających kryzys w małżeństwie (na każdym jego etapie),
- małżonków będących w separacji,
- małżonków, którzy są po rozwodzie, ale pomimo rozwodu chcą być wiernymi sakramentalnemu przymierzu małżonków z Bogiem,
- wszystkich małżonków, którzy poważnie traktują zawarty w dniu ślubu Sakrament Małżeństwa i decydują się żyć w wierności i czystości aż do śmierci.

 

Ruch Wiernych Serc jest dla wszystkich małżonków sakramentalnych, którzy chcieliby się stać silni Bogiem i umacniać się Jego łaską płynącą z Sakramentów Świętych w takich trudnych sytuacjach, poprzez przyjęcie zobowiązań: aby być w łasce uświęcającej i zawierzyć z całą swoją siłą Chrystusowi.
Jest dla ludzi przechodzących ciężki okres związany z przezwyciężaniem trudności w porozumieniu między sobą i nie umiejących dotrzeć do siebie – z różnych powodów, niekoniecznie związanych z barierą komunikacyjną.
Problemy i kryzysy nie muszą kojarzyć się z rozpadem małżeństwa, ponieważ małżeństwo raz zawarte przed Bogiem istnieje aż do śmierci. Od Sakramentu Małżeństwa nie ma dyspensy i nie ma rozwodu. Dla wszystkich wiernych małżonków to jest oczywiste.
Nie musisz pozostawać sam na sam ze swoim problemem. Jezus zawsze jest gotów Ci pomóc. Są też ludzie, którzy trwają razem i wspierają sie wzajemnie, pomagając sobie nawzajem. Możesz też skorzystać z pomocy duchowej i psychologicznej, przeczytać świadectwa, wziąć udział w rekolekcjach. Możesz włączyć się do Ruchu Wiernych Serc.
Zapraszamy!

 
Ks. Mieczysław Piotrowski
z zespołem redakcyjnym

 

następny wróć

Posłuchaj o nas w Twoim lokalnym radiu:


Copyright © Wydawnictwo Agape Sp. z o.o. ul. Panny Marii 4, 60-962 Poznań, tel./ fax: 61/ 852 32 82 | tel. 61/ 647 26 86