Dzisiaj jest: niedziela 22.09.2019 | Imieniny:

Nowa Recepta na życie wieczne

2011-08-12

Drugie, uzupełnione, wydanie naszego bestselera

Oddajemy w Twoje ręce nowe, poszerzone wydanie książki Recepta na życie wieczne, w której zostały zebrane najciekawsze artykuły o tajemnicy Eucharystii, opublikowane w naszym dwumiesięczniku w latach 1997 – 2009.
Znajdziesz w niej artykuły o cudach eucharystycznych w Buenos Aires, Lanciano, Sienie, Alcali de Henares, Fince Betanii, których zadziwiającą tajemnicę potwierdziły badania naukowe. Poznasz Martę Robin i Alexandrinę Marię da Costę, które przez kilkadziesiąt lat odżywiały się tylko Eucharystią, oraz Andrégo Frossarda i Hermana Cohena, którzy porzucili swój ateizm. Teksty żyjącej boliwijskiej mistyczki Cataliny Rivas oraz wiele innych artykułów i świadectw zawartych w tej publikacji wprowadzą Cię w tajemnicę Eucharystii i pozwolą odkryć i doświadczyć, że Eucharystia to Zmartwychwstały Chrystus, który leczy wszystkie duchowe zranienia, uwalnia z niewoli szatana i daje dar życia wiecznego.
NOWA SZATA GRAFICZNA - TWARDA OPRAWA

 Zamów:

 


poprzedni wróć

Posłuchaj o nas w Twoim lokalnym radiu:


Copyright © Wydawnictwo Agape Sp. z o.o. ul. Panny Marii 4, 60-962 Poznań, tel./ fax: 61/ 852 32 82 | tel. 61/ 647 26 86