Dzisiaj jest: wtorek 22.10.2019 | Imieniny:

Pismo Święte Nowego Testamentu - najnowszy przekład - audiobook

2012-07-06

„Błogosławiony, który odczytuje, i którzy słuchają słów Proroctwa” (Ap 1,3)

Słuchając Słowa Bożego na każdej Mszy św., stajemy się uczestnikami błogosławieństwa. Teraz możemy słuchać tekstów Nowego Testamentu w każdej chwili – „przebywając w domu, w czasie podróży, kładąc się spać i wstając ze snu” (Pwt 6,9).
Wspólny projekt wydawnictw św. Pawła oraz Agape to Słowo Boże czytane przez profesjonalnych lektorów i opatrzone komentarzami wybitnego badacza Biblii – ks. prof. Waldemara Chrostowskiego. Najnowszy przekład z języków oryginalnych, zdaniem wielu biblistów, jest bardzo udanym tłumaczeniem. Dołożono w nim starań, by teksty Nowego Testamentu, napisane przed dwoma tysiącami lat w odległej kulturze i  obcym dla nas języku, stały się nam bliskie i zrozumiałe.
Pozwólmy więc, by Słowo Boże zabrzmiało tam, gdzie panuje zwątpienie i rozpacz, niosąc nadzieję i uzdrowienie. Zadbajmy, by dotarło do osób chorych i niepełnosprawnych (zwłaszcza niewidomych), do kierowców, którzy dużo podróżują – do każdego, kto nie mogąc czytać, może słuchać. Niech odczytane i usłyszane Słowo zamieszka w naszych sercach, uświęcając nas i przemieniając.

 

 Zamów teraz:

poprzedni   |   następny wróć

Posłuchaj o nas w Twoim lokalnym radiu:


Copyright © Wydawnictwo Agape Sp. z o.o. ul. Panny Marii 4, 60-962 Poznań, tel./ fax: 61/ 852 32 82 | tel. 61/ 647 26 86