Dzisiaj jest: wtorek 23.07.2019 | Imieniny:

Również Polacy zginęli w Tunezji. Czas zrozumieć, dlaczego giną niewinni

2015-04-14

Chrześcijanie Bliskiego Wschodu doświadczają tego od 1400 lat: za każdym razem, kiedy muzułmanie mają potyczki między sobą, muszą przy okazji zamordować przymanjmniej kilku niewiernych lub spalić kościół. Dlatego po ataku na Parlament terroryści ostrzelali autokar z "niewiernymi" turystami i wdarli się do muzeum, gdzie zazwyczaj "niewiernych" jest najwięcej.

16 marca Radio Watykanskie informowało też o ataku na dwa koscioły w Pakistanie, zginęło co najmniej 14 osób, kilkudziesięciu jest rannych...

Niestety, jeśli nie zrozumiemy mentalności muzułmanów, czekają nas wielkie tragedie, gdyż dżihad i islamizacja ma wiele wymiarów. Wystarczy popatrzeć na Wielką Brytanię, która przychylnie przyjmuje muzułmanów. Już wcześniej pisaliśmy o tym, że co najmniej 1400 dzieci zostało zgwałconych w okresie między 1997 a 2013 w brytyjskim mieście Rotherham, a policja nic nie robiła, by nie wyglądać na rasistów, ponieważ gwałciciele byli Pakistańczykami... Dzisiaj wyszła na jaw kolejna sprawa tego typu: gang muzułmańskich gwałcicieli na skalę "przemysłową" islamizował Wielką Brytanię drogą płciową. W ciągu 15 lat zgwałcili ok. 400 dziewcząt, wierząc, że każda zgwałcona dziewczyna zostaje w ten sposób muzułmanką (doktryna ta nosi nazwę din al-fitra - dosłownie "religia fizjologiczna").

Zastanawiajmy się nad faktami i oceńmy sami, jakie wartości wnosi religia Mahometa w nasz świat...

Polecamy nasze książki:

Seyfo - ludobójstwo, o którym nie wolno mówić (opowieść o masakrach chrześcijan w Turcji, rozpoczętych 100 lat temu),

Ze względu na Ciebie (Rz 8, 36) (artykuły o powstaniu islamu i jego doktrynie, a także o prześladowaniu i masakrach chrześcijan we wszystkich krajach islamu od początku nauczania Mahometa)

Czy Koran jest słowem Bożym? (porównanie tekstów koranicznych i egzegezy muzułmańskiej do prawd objawionych w Piśmie św.)

Jezus i Mahomet. Głębokie różnice i zaskakujące podobieństwa (świadectwo nawrócenia wykładowcy Al-Azhar, który pokazuje, dlaczego wybrał Jezusa i odrzucił Mahometa)

poprzedni   |   następny wróć

Posłuchaj o nas w Twoim lokalnym radiu:


Copyright © Wydawnictwo Agape Sp. z o.o. ul. Panny Marii 4, 60-962 Poznań, tel./ fax: 61/ 852 32 82 | tel. 61/ 647 26 86