Dzisiaj jest: wtorek 20.08.2019 | Imieniny:

Pozwól parafii wyjść z ławek!

2015-07-07

Ks. Michael White wystąpił na Konferencji Wiary 23 maja w Warszawie! Dostępne są nagrania...

Skoncentruj się na ludziach, którzy są w lokalnej społeczności, poza ławami kościelnymi. To w nich jest potencjał parafii, potencjał do wzrostu. 
Przede wszystkim pozwól parafii wyjść z ławek! Celem parafii  jest zaangażowanie wiernych do działania na rzecz tej wspólnoty i dotarcie do zagubionych.
Tym przesłaniem dzielili się goście trzeciej już Konferencji Wiary, ksiądz Michael White, autor książki „Odbudowana…” i jego współpracownik Brian Crook. 
Wydarzenie odbyło się 23 maja br. w parafii Wniebowstąpienia Pańskiego na warszawskim Ursynowie.

Możesz posłuchać SESJI NAGRAŃ ks. Michaela White'a i Briana Crooka:  http://chefsiba.pl/aktualnosci/

 Konf_WIARY_Odbudowana_ks_White.pdf

O tym, w jaki sposób duchowni i świeccy mogą ramię w ramię działać na rzecz wzmocnienia polskich parafii opowiedzą ks. Michael White i Brian Crook podczas najbliższej Konferencji Wiary. Jak przemienić parafię na tętniącą życiem wspólnotę wiernych? Jak z miłością wychodzić do niewierzących w naszym otoczeniu? Już 
w przyszłą sobotę, 23 maja 2015r. w parafii pw. Wniebowstąpienia Pańskiego na Ursynowie poznamy odpowiedzi na te pytania.

Ksiądz Michael White – proboszcz amerykańskiej parafii i autor książki „Odbudowana” oraz jego współpracownik Brian Crook - lider służby misyjnej, przylatują do Polski, aby podzielić się swoim sukcesem odbudowania parafii w Timonium (Maryland, USA) i zainspirować zarówno polskich duchownych jak i świeckich. 

Konferencja skierowana jest do księży i świeckich w całej Polsce!
Ksiądz Antoni Wita zaprasza na Konferencję Wiary w Warszawiehttps://www.youtube.com/watch?t=26&v=Ca4GYvXUUaQ
Ksiądz biskup Grzegorz Ryś zaprasza do Krakowa: https://www.youtube.com/watch?v=Mp-AOv9GCLE

Cały program konferencji: https://ruchwiary.pl/artykul/aktualnosci-konferencje/ks-michael-white-autor-ksiazki-odbudowana-na-konferencji-wiary

 
poprzedni wróć

Posłuchaj o nas w Twoim lokalnym radiu:


Copyright © Wydawnictwo Agape Sp. z o.o. ul. Panny Marii 4, 60-962 Poznań, tel./ fax: 61/ 852 32 82 | tel. 61/ 647 26 86