Dzisiaj jest: niedziela 22.09.2019 | Imieniny:

Polacy są za ochroną życia człowieka

2011-12-16

autor: A. Zięba

Nie milkną głosy Polaków, mające skłonić posłów do wprowadzenia prawnej ochrony wszystkich dzieci nienarodzonych. Tym razem List otwarty wystosowała Marta Łysek - dziennikarka, która pół roku temu urodziła dziecko.

Szczęśliwa mama zdrowej Joasi jest jedną z wielu kobiet, którym lekarz podejrzewający genetyczne wady płodu sugerował tzw. terminację. W oczach aborcyjnych fanatyków słusznie zaoferował „prosty zabieg”, opłacany pieniędzmi podatników (ok. 1300 zł). Autorka Listu nie godzi się na takie przedstawianie sprawy. Staje w obronie nie tylko matek i dzieci, ale także całych rodzin, przypominając ustawodawcom, że obowiązujący kompromis oznacza wyrok śmierci dla wielu dzieci oraz nieuniknione konsekwencje zdrowotne dla ich bliskich. Na koniec pisze: „Jako matka chcę głośno i wyraźnie powiedzieć: aborcja jest złem. Nie gódźmy się na nie. Nie pozwólmy zabijać naszych dzieci.” Czy ustawodawcy wreszcie posłuchają?

Treść całego listu:

 

Czytaj artykuł o tym, jak wielkie media w Polsce i w świecie podają wyniki manipulowanych, czy wręcz sfałszowanych ankiet, sondaży nt. problematyki obrony życia człowieka.

 ochrona_zycia.pdf

poprzedni   |   następny wróć

Posłuchaj o nas w Twoim lokalnym radiu:


Copyright © Wydawnictwo Agape Sp. z o.o. ul. Panny Marii 4, 60-962 Poznań, tel./ fax: 61/ 852 32 82 | tel. 61/ 647 26 86