Dzisiaj jest: sobota 25.05.2019 | Imieniny:

Wydanie litewskie

2012-03-14

 

Od wielu lat „Miłujcie się!” jest znane na Litwie. Polacy na Wileńszczyźnie chętnie prenumerują nasze czasopismo, wysyłamy je do polskich szkół i stowarzyszeń, jak również do polskich parafii. Polska młodzież na Litwie chętnie sięga po nasze czasopismo w poszukiwaniu odpowiedzi na swoje pytania. Często otrzymujemy listy z podziękowaniem za umieszczone materiały.
Cieszymy się, że młodzi Polacy na Litwie nie zachowują tylko dla siebie skarbów, które otrzymują. Znaleźli się tacy, którzy chcą się dzielić swoją wiarą i doświadczeniem bliskości Chrystusa również z Litwinami, nie znającymi polskiego. Z ich inicjatywy powstała strona informacyjna naszego czasopisma i Ruchu Czystych Serc w języku litewskim.
W roku 2012 dzięki Waszym modlitwom i wsparciu, a przede wszystkim dzięki zaangażowaniu Szkoły Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji Świętej Maryi z Nazaretu Matki Kościoła udało się wydrukować pierwszy numer Mylėkite viens kitą.
Zachęcamy Was do modlitwy za litewskich czytelników i kolporterów. Jeśli macie znajomych pochodzenia litewskiego lub mieszkających na Litwie, informujcie ich o tym nowym wydaniu językowym naszego czasopisma. Niech naród litewski, który przetrwał 50 lat rusyfikacji i ateizacji, przylgnie całym sercem do Pana Jezusa!
 
poprzedni   |   następny wróć

Posłuchaj o nas w Twoim lokalnym radiu:


Copyright © Wydawnictwo Agape Sp. z o.o. ul. Panny Marii 4, 60-962 Poznań, tel./ fax: 61/ 852 32 82 | tel. 61/ 647 26 86