Dzisiaj jest: wtorek 22.10.2019 | Imieniny:

Ruch Czystych Serc Małżeństw

"We czci niech będzie małżeństwo pod każdym względem i łoże nieskalane" (Hbr. 13,4). Biblia zachęca nas do trwania w czystości małżeńskiej i pielęgnowania wartości rodziny. Wszystkich małżonków, którym zależy na rozwoju głębokiej miłości małżeńskiej w mocy Ducha Świętego, zapraszamy do Ruchu Czystych Serc Małżeństw.NaProTECHNOLOGY

NaProTECHNOLOGY czyli Technologia Naturalnej Prokreacji jest  zdrową i bezpieczną odpowiedzią na główny nurt praktyk, procedur i paradygmatów współczesnej medycyny reprodukcyjnej.

Książki specjalnie dla RCSM!!!

Czasopismo "Miłujcie się!" objęło patronatem medialnym książki, doskonale pasujące do tematyki czystości małżeńskiej. Gorąco polecamy!

Ruch Czystych Serc Małżeństw

Mirosław Rucki

Natychmiast po stworzeniu pierwszego człowieka, mężczyzny i kobiety, Bóg ustanowił małżeństwo: „ci dwoje będą jednym ciałem” (Rdz 2, 24). Dlaczego więc rozdzielamy swoje ciała prezerwatywami, dlaczego niszczymy małżeńską jedność duchową przez swoją postawę antykoncepcyjną? Wiele tracimy, nic nie zyskując...

Warunki przystąpienia do RCSM

Wszystkich małżonków zachęcamy do podjęcia radosnego trudu odkrywania tego wielkiego skarbu, jakim jest trwała obecność Chrystusa w sakramencie małżeństwa. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich małżonków do włączenia się do Ruchu Czystych Serc Małżeństw.

Oczyszczajcie serca ustawicznie!

Mirosław Rucki

„...z serca ludzkiego pochodzą złe myśli, nierząd, kradzieże, zabójstwa, cudzołóstwa, chciwość, przewrotność, podstęp, wyuzdanie, zazdrość, obelgi, pycha, głupota” (Mk 7, 21-22).

Dzieci są darem Boga (Ps. 127,3)

Mirosław Rucki

Żyjemy w bardzo drapieżnym świecie konsumpcji i manipulacji, który w żaden sposób nie sprzyja rozwojowi rodziny i jej umocnieniu. Badania naukowe niezależnych instytutów potwierdzają, że dzieci wychowane w pełnych rodzinach (a nie przez jednego rodzica, żyjącego w konkubinacie lub samotnie) wykazują się mniejszą agresją, łatwiej odnajdują się w społeczeństwie, są mniej konfliktowe i bardziej twórcze.

RCSM poleca nową płytę "Piękny dom"

Piękny Dom to tytuł zeszłorocznych rekolekcji adwentowych dla małżeństw, znanych też pod nazwą Remont Małżeński, które odbywają się w Opolu od 2009 roku.

Posłuchaj o nas w Twoim lokalnym radiu:


Copyright © Wydawnictwo Agape Sp. z o.o. ul. Panny Marii 4, 60-962 Poznań, tel./ fax: 61/ 852 32 82 | tel. 61/ 647 26 86